El Rostro de Analia

El Rostro de Analia
 
HomeHome  PortalPortal  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

Share | 
 

 Што мислите за членот над вас?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
tatjana
Moderator
Moderator
avatar


ПишувањеПредмет: Што мислите за членот над вас?   Нед Мар 29, 2009 1:14 pm

Тука членовите треба да кажат што мислат за
членот над нив (дали е добар,забавен..).Па да почнеме сеа треба некој
да каже што мисли за мене
Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за членот над вас?
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
El Rostro de Analia :: Форумски игри-
Отиди до: