El Rostro de Analia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
El Rostro de Analia

El Rostro de Analia
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  

 

 Денешнава епизода беше...

Go down 
+2
tatjana
Admin
6 posters
АвторПорака
Admin
Admin
Admin
Admin



Денешнава епизода беше... Empty
ПишувањеПредмет: Денешнава епизода беше...   Денешнава епизода беше... EmptyСаб Мар 21, 2009 12:23 am

pisete za denesnata epizoda i komentiraj te ja
Вратете се на почетокот Go down
tatjana
Moderator
Moderator
tatjana



Денешнава епизода беше... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денешнава епизода беше...   Денешнава епизода беше... EmptyНед Мар 29, 2009 1:08 pm

poslednata epizoda bese super bas sum srekna sto ana i daniel se zaedno Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Bube
Нов член
Нов член
Bube



Денешнава епизода беше... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денешнава епизода беше...   Денешнава епизода беше... EmptyПет Апр 03, 2009 4:25 pm

И мене ми е мило што Ана и Даниел се заедно.Најомилен пар ми се од серијата.А овој Мигел ме нервира Mad
Вратете се на почетокот Go down
Admin
Admin
Admin
Admin



Денешнава епизода беше... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денешнава епизода беше...   Денешнава епизода беше... EmptyПет Апр 03, 2009 7:19 pm

i mene migel me nervira a jas na pink ja gledam sakam kamila i kristobal da bidat juntos....... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Bube
Нов член
Нов член
Bube



Денешнава епизода беше... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денешнава епизода беше...   Денешнава епизода беше... EmptyПет Апр 03, 2009 10:22 pm

И ја сакам Камила и Кристобал да си бидат заедно .Може некој да раскаже што се случи денеска не гледав јас не бев дома???ВЕ МОЛАМ.Благодарам однапред!!!
Вратете се на почетокот Go down
tatjana
Moderator
Moderator
tatjana



Денешнава епизода беше... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денешнава епизода беше...   Денешнава епизода беше... EmptyСаб Апр 04, 2009 8:38 pm

izgleda ana ne e analia tuku mariana montjel i samo go ima izgledot na analia lol!
Вратете се на почетокот Go down
Admin
Admin
Admin
Admin



Денешнава епизода беше... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денешнава епизода беше...   Денешнава епизода беше... EmptyСаб Апр 04, 2009 10:19 pm

tatjana напиша:
izgleda ana ne e analia tuku mariana montjel i samo go ima izgledot na analia lol!

pa ti ne znaese?? a inacem mnogu mi e krivo sto kristobal taka gi vide kamila i migel Sad Sad Sad Sad
Вратете се на почетокот Go down
lalola
Нов член
Нов член
lalola



Денешнава епизода беше... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денешнава епизода беше...   Денешнава епизода беше... EmptyПон Апр 06, 2009 6:32 pm

Adminot rece: mnogu mi e krivo sto kristobal taka gi vide kamila i migel Sad SadSad Sad se sloglasuvami jas
Вратете се на почетокот Go down
tatjana
Moderator
Moderator
tatjana



Денешнава епизода беше... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денешнава епизода беше...   Денешнава епизода беше... EmptyЧет Апр 09, 2009 8:53 pm

lele ovaa epizoda se iznervirav najmnogu daniel i sara vodat ljubov vo bazenot a adriana gori od temperatura Mad pa i ANA JA MALTRETIRAA LELE Mad pa migel ke se zenel so kamila (aa to ke se slu4i mi se verva)pa nikogas nema so nea da zeni Mad lele:x epizodata strasna Mad
Вратете се на почетокот Go down
Cuidate Nena Es Analia
Нов член
Нов член
Cuidate Nena Es Analia



Денешнава епизода беше... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денешнава епизода беше...   Денешнава епизода беше... EmptyЧет Апр 09, 2009 10:04 pm

dada.gledav jas odnapred i adri 4e ima edna bolest i na ana 4e i kazat i ana 4e se vrate vo kukata a daniel i cara utre 4e vodat ljubot i dr epizodi :@ ....
pa isabela 4e znae deka ana e marijana zaedno so doktorot...pa na drnot na vencavkata ana 4e a uapsat za ubistva oti si mislam deka e analia ...a 4e a prijavat riki i cara @@:@ Mad Mad
Вратете се на почетокот Go down
tatjana
Moderator
Moderator
tatjana



Денешнава епизода беше... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денешнава епизода беше...   Денешнава епизода беше... EmptyПет Апр 10, 2009 10:36 am

od prilep si?Cuidate Nena Es Analia i fala na informacijata
Вратете се на почетокот Go down
Cuidate Nena Es Analia
Нов член
Нов член
Cuidate Nena Es Analia



Денешнава епизода беше... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денешнава епизода беше...   Денешнава епизода беше... EmptyПет Апр 10, 2009 2:14 pm

nisto i ne ne sum od prilep ako mislis za mene jas sum od neg Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
tatjana
Moderator
Moderator
tatjana



Денешнава епизода беше... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денешнава епизода беше...   Денешнава епизода беше... EmptyПет Апр 10, 2009 2:44 pm

Cuidate Nena Es Analia напиша:
nisto i ne ne sum od prilep ako mislis za mene jas sum od neg Very Happy
oks
Вратете се на почетокот Go down
Cuidate Nena Es Analia
Нов член
Нов член
Cuidate Nena Es Analia



Денешнава епизода беше... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денешнава епизода беше...   Денешнава епизода беше... EmptyНед Апр 12, 2009 5:07 pm

Imas msn tatjana?? Smile
-------------------------------------------------------------
Денешнава епизода беше... Nqu1ix
Вратете се на почетокот Go down
tatjana
Moderator
Moderator
tatjana



Денешнава епизода беше... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денешнава епизода беше...   Денешнава епизода беше... EmptyНед Апр 12, 2009 5:27 pm

Cuidate Nena Es Analia напиша:
Imas msn tatjana?? Smile
-------------------------------------------------------------
Денешнава епизода беше... Nqu1ix
imam ama ne davam Very Happy Smile a vov rska so ovaa tema denes nemase analia dali znae nekoj zosto? i prasanje dali ja fajkate bTV Wink
Вратете се на почетокот Go down
Cuidate Nena Es Analia
Нов член
Нов член
Cuidate Nena Es Analia



Денешнава епизода беше... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денешнава епизода беше...   Денешнава епизода беше... EmptyНед Апр 19, 2009 1:31 am

nikoj ne faka:D hihi
Вратете се на почетокот Go down
tatjana
Moderator
Moderator
tatjana



Денешнава епизода беше... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денешнава епизода беше...   Денешнава епизода беше... EmptyЧет Апр 23, 2009 9:49 pm

na pink denes ja izgledav epizodata ama se nerviram Migel ne gi prifajka parite
(sekako saka pojke pari) I SE IZNERVIRAV KOGA GLEDAV VO NAREDNATA EPIZODA KRISTOBAL JA SPASI ANA A TAA IZLEZE OD KOLA:@ Sad
Вратете се на почетокот Go down
daniel
Нов член
Нов член




Денешнава епизода беше... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денешнава епизода беше...   Денешнава епизода беше... EmptyВто Јун 23, 2009 9:07 pm

denesnava epizoda bese super samo me nervira daniel taka so zboruva za ana...
Вратете се на почетокот Go down
tatjana
Moderator
Moderator
tatjana



Денешнава епизода беше... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денешнава епизода беше...   Денешнава епизода беше... EmptyПет Јун 26, 2009 9:52 pm

daniel напиша:
denesnava epizoda bese super samo me nervira daniel taka so zboruva za ana...
da i jas se nerviram
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Денешнава епизода беше... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денешнава епизода беше...   Денешнава епизода беше... Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Денешнава епизода беше...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
El Rostro de Analia :: Епизоди-
Отиди до: